Наш монтаж ГБО на Honda Civic 1.8

Ось такий монтаж виконала наша компанія на автомобіль Honda Civic.

Встановлено:

- електроніка KME Nevo
- польський редуктор KME Tur
- форсунки Barracuda без жикльора
- балон 630х210 Харпромтех на 49 літрів
- заправочне виведено в лючок бензобаку

Крім того на даний автомобіль вважається обов’язковим встановлення варіатора кута запалення. Встановлений Microluch 3D hall.

 

Наш монтаж ГБО на Honda Civic 1.8
Загальна вартість – 450 евро.


Останній новини

У зв’язку з низьким сезоном суттєво знижені ціни на переобладнання.

Ми постійно оновлюємо нашу фотогалерею, і від тепер будемо старатися додавати короткий опис окрім фотографій. Поки що додали декілька нових авто по такому принципу (у списку відмічені жирним), але в подальшому переведемо усю галерею до такого вигляду для вашої зручності.

Крім того ми почали вести наш власний канал instagram, в якому будемо постійно викладати щоденні цікаві моменти. Долучайтесь і слідкуйте.


Регулювання ГБО на газоаналізаторі

Регулювання ГБО на газоаналізаторі


Компанія ВестГаз налаштовує карбюраторні автомобілі, моно-інжектора, автомобілі без лямбда-зонда за допомогою професійного газоаналізатора Stag AFR. Це дозволяє на основі вихлопних газів точно налаштувати ваше ГБО, тим самим забезпечивши правильну роботу двигуна і розхід палива.


Монтуємо ГБО у 2016 році!

Якщо ви цікавитесь встановленням ГБО – спробуємо пояснити які можуть бути варіанти по обладнанню і які відмінності в ньому, за що треба переплатити, а за що ні.

Ми постійно експериментуємо і пробуємо різні варіанти обладнання. Вже третій рік ми надаємо перевагу електроніці Zenit (бренд - Польша, виробництво: завод Autronic, Італія).
Для 4-цилліндрових авто можна використовувати спрощену версію електроніки – Zenit Compact. В ній відсутні деякі опції, які для кінцевого споживача не відчутні і ви в загальному нічого не губите. Зручний для монтування блок, який включає в себі мап-сенсор, що дозволяє робити менше з’єднань, проводити менше проводки. Найкраще така електроніка підходить для прикладу для таких груп авто, як ВАЗ/ЗАЗ/Chevrolet/Skoda.
Різниця по ціні між Zenit Compact і Zenit Pro OBD 4 циліндр 30-40 евро, обирати вам.

Монтуємо ГБО у 2016 році!


Для всіх інших авто – 4, 6 та 8 циліндрів ми використовуємо електроніку Zenit Pro OBD з повним опціоном можливостей. Всю необхідну інформацію можна прочитати в Інтернеті з незалежних джерел та форумів.
Також звертаємо вашу увагу що ми є офіційним представником компанії Сервіс Газ Україна, яка є єдиним представником Zenit. Це означає, що ви зможете отримати допомогу або необхідний ремонт майже у будь-якому місті України.

Форсунки: дешевий варіант це Valtek, дуже прості, дешеві, легкі в ремонті. Буває потрібна заміна ремкомплекту, буває потрібне балансування ходу штока у форсунці. Дешеві, але можуть мучати вас час від часу.

Монтуємо ГБО у 2016 році!


Дорогий і якісніший варіант це Hana (Корея) або Baracuda (Польща). Ціна однакова, якість, технічні характеристики приблизно теж. В 2015 році ми встановлювали ці форсунки приблизно 50 на 50, Ханну всі знають, але по Баракуді кращі відгуки і менше браку – тому у 2016 році акцент будемо робити саме на неї.
При регулярній заміні фільтрів – форсунки ходять 100-200 тисяч, чудово миються, якщо забиваються якимось брудним газом.

Редуктора – на слабосильні мотори (до 100 л.с. приблизно) встановлюємо польські Shark 1200. Преміум - це лінійка редукторів KME (Польща). Стабільна якість, зручний і хороший фільтр для заміни. Нами монтовано приблизно 500-800 штук. За два-три роки ще жодного КМЕ редуктора не зняли.

Монтуємо ГБО у 2016 році!


Балони ставимо нові, різних виробників, сильної різниці в цьому немає.
Можливий варіант і б/у балона – це обговорюється індивідуально.

Мультіклапан на балоні обов’язково встановлюємо з електроклапаном, просто натиснувши на кнопку-перемикач – перекривається газ прямо на балоні, це ваша безпека.

Магістралі прокладаємо оригінальними італійськими пластиковими трубками Faro. Всі газові шланги – Parker (всі хто стикнувся із запахом газу в салоні авто – знають що таке поміняти свої шланги на Паркер).

Комплектуючі яки вище описані – це суто наш вибір, який заснований на багаторічному досвіді. Ви маєте можливість перевірити кожен елемент почитавши про нього в Інтернеті. Якщо ви побажаєте щось змонтувати інакше (краще) – ми не проти, вибір за вами.

Ми не встановлюємо і відмовляємось встановлювати ГБО для прикладу «stagGOfast200/Valtek/Alaska + бу балон» за 300 євро. Ви маєте розуміти яке обладнання за такі гроші може бути. І маєте розуміти що це за фірма яка вам таке пропонує.


Термопластікова трубка - нова "газова мода"!

Монтаж і експлуатація мідної трубки в автомобільному газобалонному устаткуванні пов'язаний з рядом складнощів, викликаних недоліками цього матеріалу. Основним недоліком мідного магістрального трубопроводу є слабка корозійна стійкість, недостатня гнучкість і мала стійкість до механічної дії.

Як і слід було чекати, цей факт не міг довго залишатися непоміченим. Пошук нових матеріалів і розробка технології виробництва увінчалися успіхом і на світовому ринку з'явився альтернативний продукт – італійська термопластіковая трубка.

Термопластікова трубка - нова "газова мода"!


Досвід експлуатації термопластікової трубки показав значно менше забруднення фільтрів в газопаливній системі автомобіля і довів стійкість до хімічної дії.
Трубка сертифікована по правилах ЕЕК ООН і відповідно дозволена до використання на території України.


Перехідники для подорожуючих

В продажу з'явились перехідники для заправки пропан-бутаном в різних країнах Європи

Перехідники для подорожуючих


Таблиця перехідників для різних країн!


Toyota Prado на максимальному заряді!

Land Cruzer Prado – одна з самих популярних машин на переобладнання. Одну з таких машин ми нещодавно переробляли. Основним критерієм була максимальна надійність і якнайменше клопоту до налаштувань.

Toyota Prado на максимальному заряді!


Встановлено було наступне обладнання:

- Електроніка Zenit PRO + підключення до OBD
- Редуктор Gurtner 230kw
- Газовий клапан – підсилений Valtek
- Форсунки Hana 2000 зелені.
- Балон Tugra Makina 90л розміром 720-270
- Мультіклапан Tomasetto з ел.клапаном

Далі...


Оформлення ГБО в ДАІ

Встановлення газобалонного обладнання на транспортні засоби, які спочатку призначені для роботи на бензині, вважається переобладнанням. Згідно з вимогами «Порядку державної реєстрації, перереєстрації ТЗ», затвердженого Постановою Кабміну № 1388 від 07.09.1998 р., переобладнання необхідно документально оформити. Зокрема, внести відповідні дані у свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт). Перереєструвати таку машину потрібно протягом 10 днів з дня встановлення ГБО. Завдяки введенню з 1 січня 2013 року єдиної бази даних ДАІ - НАІС сьогодні перереєстрація ТЗ проводиться в будь-якому українському МРЕВ незалежно від місця реєстрації транспорту або проживання водія. Власнику переобладнаного ТЗ необхідно з'явитися в МРЕВ, при собі потрібно мати техпаспорт, громадянський паспорт, ідентифікаційний код платника податків, а також документи, що підтверджують факт встановлення ГБО та відповідності його вимогам безпеки - акт технічної експертизи або сертифікат відповідності. При перереєстрації переобладнаних ТЗ в обов'язковому порядку проводиться огляд такого транспорту працівниками МРЕВ. Після проведення всіх перевірок та оплати відповідних квитанцій (перереєстрація - близько 400 грн.) Власнику ТЗ видається нове свідоцтво про реєстрацію, де в пункт "Тип палива» вноситься запис про нові особливості конструкції. У даному випадку - про встановлення ГБО: «бензин або газ» або символ «S» (застосовується з недавнього часу).

Оформлення ГБО в ДАІ Оформлення ГБО в ДАІ


В нас можна придбати необхідні документи для оформлення ГБО в МРЕО.


Форсунки Hana 2000

Форсунки Hana 2000


Доносимо до клієнтів, що при підборі обладнання ми надаємо перевагу відомим на ринку корейським газовим форсункам Hana 2000. При оптимальній ціні вони мають, думаємо, найкращу продуктивність у свому класі. Hana 2000 конструкцією схожі з бензиновими форсунками. Вони не схильні до забруднення і не потребують калібровки.


Stag 300 на 6 та 8 циліндрів!

Stag 300 на 6 та 8 циліндрів!


Компанія «Вестгаз» пропонує для власників 6-ти та 8-ми циліндрових авто обладнання економ-класу марки Stag. В комплект входять Блок Управління Stag 300 (Польща), форсунки Valtek (Італія) і редуктор Tommaseto (Італія). Гарантія 1 рік без обмеження пробігу. Ціни на монтаж можна дізнатить тут, або по телефону.© 2009 -2017 WestGas.Lviv.ua