Монтуємо ГБО у 2016 році!

Якщо ви цікавитесь встановленням ГБО – спробуємо пояснити які можуть бути варіанти по обладнанню і які відмінності в ньому, за що треба переплатити, а за що ні.

Ми постійно експериментуємо і пробуємо різні варіанти обладнання. Вже третій рік ми надаємо перевагу електроніці Zenit (бренд - Польша, виробництво: завод Autronic, Італія).
Для 4-цилліндрових авто можна використовувати спрощену версію електроніки – Zenit Compact. В ній відсутні деякі опції, які для кінцевого споживача не відчутні і ви в загальному нічого не губите. Зручний для монтування блок, який включає в себі мап-сенсор, що дозволяє робити менше з’єднань, проводити менше проводки. Найкраще така електроніка підходить для прикладу для таких груп авто, як ВАЗ/ЗАЗ/Chevrolet/Skoda.
Різниця по ціні між Zenit Compact і Zenit Pro OBD 4 циліндр 30-40 евро, обирати вам.

Монтуємо ГБО у 2016 році!


Для всіх інших авто – 4, 6 та 8 циліндрів ми використовуємо електроніку Zenit Pro OBD з повним опціоном можливостей. Всю необхідну інформацію можна прочитати в Інтернеті з незалежних джерел та форумів.
Також звертаємо вашу увагу що ми є офіційним представником компанії Сервіс Газ Україна, яка є єдиним представником Zenit. Це означає, що ви зможете отримати допомогу або необхідний ремонт майже у будь-якому місті України.

Форсунки: дешевий варіант це Valtek, дуже прості, дешеві, легкі в ремонті. Буває потрібна заміна ремкомплекту, буває потрібне балансування ходу штока у форсунці. Дешеві, але можуть мучати вас час від часу.

Монтуємо ГБО у 2016 році!


Дорогий і якісніший варіант це Hana (Корея) або Baracuda (Польща). Ціна однакова, якість, технічні характеристики приблизно теж. В 2015 році ми встановлювали ці форсунки приблизно 50 на 50, Ханну всі знають, але по Баракуді кращі відгуки і менше браку – тому у 2016 році акцент будемо робити саме на неї.
При регулярній заміні фільтрів – форсунки ходять 100-200 тисяч, чудово миються, якщо забиваються якимось брудним газом.

Редуктора – на слабосильні мотори (до 100 л.с. приблизно) встановлюємо польські Shark 1200. Преміум - це лінійка редукторів KME (Польща). Стабільна якість, зручний і хороший фільтр для заміни. Нами монтовано приблизно 500-800 штук. За два-три роки ще жодного КМЕ редуктора не зняли.

Монтуємо ГБО у 2016 році!


Балони ставимо нові, різних виробників, сильної різниці в цьому немає.
Можливий варіант і б/у балона – це обговорюється індивідуально.

Мультіклапан на балоні обов’язково встановлюємо з електроклапаном, просто натиснувши на кнопку-перемикач – перекривається газ прямо на балоні, це ваша безпека.

Магістралі прокладаємо оригінальними італійськими пластиковими трубками Faro. Всі газові шланги – Parker (всі хто стикнувся із запахом газу в салоні авто – знають що таке поміняти свої шланги на Паркер).

Комплектуючі яки вище описані – це суто наш вибір, який заснований на багаторічному досвіді. Ви маєте можливість перевірити кожен елемент почитавши про нього в Інтернеті. Якщо ви побажаєте щось змонтувати інакше (краще) – ми не проти, вибір за вами.

Ми не встановлюємо і відмовляємось встановлювати ГБО для прикладу «stagGOfast200/Valtek/Alaska + бу балон» за 300 євро. Ви маєте розуміти яке обладнання за такі гроші може бути. І маєте розуміти що це за фірма яка вам таке пропонує.

© 2009 -2017 WestGas.Lviv.ua