KME Fox і KME Fenix - новинки у популярного виробника

У 2020 році компанія KME - один з лідерів ринку, порадувала нас одразу кількома новинками.
Перш за все, хотілось б розказати про новий редуктор KME FOX, він став потужнішим від популярних моделей TUR та Silver S6, розрахований на потужність до 250 к.с. Виробники рекомендують його для турбо-двигунів. В комплект йде газовий клапан під трубку 8-го діаметру (більша прохідність в порівнянні з іншими клапанами). Рем.комплект міняється швидко, якісно, в половині випадків навіть не демонтуючи його.Ще одна новинка – нові форсунки KME Fenix, які по характеристикам показують дуже хороший час відкриття і максимальну потужність біля 60 к.с. на циліндр, а це дуже важливий показник.

Також на ринку появилась нова електроніка KME Sky Max для чотирьох циліндрових авто. Це остання розробка компанії, яка дістала всі самі нові рішення. В ній велика кількість плюсів, і для деяких машин на сьогоднішній день є найкращим вибором.
Наприклад: Honda Accord 8 покоління (cr-v також). Особливістю цього авто є те, що при експлуатації ГБО зменшується рівень пального. Це ні на що не впливає, але в електроніці SKY Max є вбудований емулятор рівня палива для Honda, що дозволяє обійти проблему з падінням стрілки палива. Крім того, є вбудований obd-сканер і в комплект йде нова кнопка DG7.© 2009 -2023 WestGas.Lviv.ua