Налаштовуємо систему Lovato

Налаштовуємо систему Lovato


Компанія Вестгаз має досить великий досвід по системам Lovato. Віднедавна налаштування таких систем відбувається лише оригінальним інтерфейсом, який є в нас в наявності і ми маємо можливість діагностики і налаштувань таких систем.


Правильний вибір електроніки!

Правильний вибір електроніки!


Компанія ВестГаз є офіційним представником компанії СервісГаз і займається встановленням електроніки Zenit Pro, Zenit Pro OBD та Zenit Compact.
Ця електроніка є одним з фаворитів на ринку ГБО та виробляється на заводі Autronic у Італії.
На нових автомобілях є можливість підключення до OBD протоколу, для зчитування бензинових параметрів двигуна. Існує технічна підтримка по всій Україні.


Ми налаштовуємо!

Ми налаштовуємо!


Якщо на вашому автомобілі встановлене газобалонне обладнання четвертого покоління і вам не подобається як воно працює – ви завжди може приїхати на наше СТО де ми перевіримо налаштування і виправимо все що вас не влаштовує.

Ваш автомобіль має працювати однаково як на бензині, так і на газу, а це здобувається тільки шляхом правильної діагностики і налаштування газової системи

Ми налаштовуємо такі газові системи як:
Zenit Pro, Compact, Zenit, Stag, Digitronic, Lovato, Zavoli, King, D.T.Gas System, Lecho (Sec), Omvl, KME Diego G3, Elpigas, та інші.


Про компанію

Про компанію


Наше підприємство одним з перших вийшло на ринок газового обладнання. Набутий досвід та підтримка виробників ГБО, дозволяє нам виконувати переобладнання з високим рівнем якості, і найнижчими цінами в регіоні. Ми надаємо гарантію на все обладнання 1 рік, без обмеження пробігу, а також після гарантійне обслуговування.

Підприємство «ВестГаз» одне з небагатьох, яке виконує ремонтні роботи всіх відомих виробників газового обладнання, представлених в Україні.

Зважаючи на постійне підвищення цін на бензин, переобладнання на пропан-бутан дозволяє заощаджувати немалі кошти.

Ми завжди готові до співпраці!

З повагою, Команда ВестГаз.© 2009 -2019 WestGas.Lviv.ua