Встановлення ГБО на Honda CRV 1.5T DIRECT

Встановлення ГБО на Honda CRV 1.5T DIRECT


Газ на 1.5л двигун від Honda з прямим вприком палива. Встановлено електроніку KME Nevo Sky Direct м.2, форсунки та редуктор Magic. Завдяки правильно підібраному обладнанні та налаштуванням вдалось досягти при роботі на газі таких показників: 1,1л бензину по трассі та 1,7л по місту.


Монтаж ГБО на безпосередній вприск палива

Для початку необхідно розуміти що таке двигун з безпосереднім уприскуванням (прямим уприскуванням) палива і у чому складність монтажу і налаштування гбо на автомобілях з безпосереднім уприскуванням палива.
В даний час основні виробники автомобілів внесли деякі зміни в конструкцію подачі палива, вставте форсунки подачі палива в блок циліндрів для більш ефективного наповнення циліндра паливо-повітряної суміші, що збільшує крутний момент двигуна в широкому діапазоні оборотів і знижує витрату палива. Всі ці заходи в першу чергу роблять сучасний автомобіль більш екологічним і дружнім по відношенню до навколишнього середовища.

Монтаж ГБО на безпосередній вприск палива


У чому особливість установки ГБО на двигуни з безпосереднім уприскуванням палива? На цих двигунах паливні форсунки розташовані безпосередньо в камері згоряння і піддаються високим температурним навантаженням, охолодження форсунок відбувається за допомогою проходження через них палива. З огляду на конструкцію таких двигунів, не можна повністю відключити бензинові форсунки і включити газові форсунки, так як можливо їх вихід з ладу. Основним і безпечним рішення на сьогоднішній день для установки ГБО на двигуни з безпосереднім уприскуванням монтаж спеціального газового обладнання для двигунів з прямим уприскуванням, де частина палива буде подавати через бензинову форсунку, а інша частина буде заміщатися газовим паливом. Процентне співвідношення палива 10-30% бензину і 70-90% газу відповідно. Відсоток заміщення палива залежить виключно від особливостей конструкції двигуна. Для кожного двигуна підбирається спеціальне програмне забезпечення ГБО за кодом двигуна.

Вартість установки ГБО на автомобілі з безпосереднім уприскуванням формується з вартості самого устаткування, монтажу газового обладнання та пусконаладочних робіт. Для того щоб дізнатися точну вартість переобладнання конкретного автомобіля на газ, Ви можете звернутися в наш автосервіс, ми прорахуємо повну вартість установки ГБО на безпосереднє уприскування, підберемо необхідне обладнання. Вартість може істотно відрізнятися для кожного автомобіля і в першу чергу залежить від виробника обладнання та кількості циліндрів двигуна. Ми підберемо оптимальний комплект устаткування під Ваш автомобіль. Економія повинна бути розумною!


Встановлення ГБО на двигуни з безпосередній впорсуванням

Наша компанія встановлює ГБО на двинуги з прямим впорскуванням і ве має досить непоганий досвід по таким двигунам. Ми пройшли навчання у провідних виробників обладнання (Zavoli, Zenit, Stag, Landi Renzo, BRC). З нашого досвіду та інформації від клиєнтів найбільш рекомендованими для монтау є системи Zavoli - це дуже якісне Італіське обладнання, яке показує хороший розхід після переобладнання (10-20% бензин, інше - газ). Список доступних авто для переобладнання постійно оновлюється, нижче ви можете бачити останню версію списку з прошивками.

 

Всі деталі за телефонами у контактах. 
© 2009 -2021 WestGas.Lviv.ua