Монтаж ГБО на безпосередній вприск палива

Для початку необхідно розуміти що таке двигун з безпосереднім уприскуванням (прямим уприскуванням) палива і у чому складність монтажу і налаштування гбо на автомобілях з безпосереднім уприскуванням палива.
В даний час основні виробники автомобілів внесли деякі зміни в конструкцію подачі палива, вставте форсунки подачі палива в блок циліндрів для більш ефективного наповнення циліндра паливо-повітряної суміші, що збільшує крутний момент двигуна в широкому діапазоні оборотів і знижує витрату палива. Всі ці заходи в першу чергу роблять сучасний автомобіль більш екологічним і дружнім по відношенню до навколишнього середовища.

Монтаж ГБО на безпосередній вприск палива


У чому особливість установки ГБО на двигуни з безпосереднім уприскуванням палива? На цих двигунах паливні форсунки розташовані безпосередньо в камері згоряння і піддаються високим температурним навантаженням, охолодження форсунок відбувається за допомогою проходження через них палива. З огляду на конструкцію таких двигунів, не можна повністю відключити бензинові форсунки і включити газові форсунки, так як можливо їх вихід з ладу. Основним і безпечним рішення на сьогоднішній день для установки ГБО на двигуни з безпосереднім уприскуванням монтаж спеціального газового обладнання для двигунів з прямим уприскуванням, де частина палива буде подавати через бензинову форсунку, а інша частина буде заміщатися газовим паливом. Процентне співвідношення палива 10-30% бензину і 70-90% газу відповідно. Відсоток заміщення палива залежить виключно від особливостей конструкції двигуна. Для кожного двигуна підбирається спеціальне програмне забезпечення ГБО за кодом двигуна.

Вартість установки ГБО на автомобілі з безпосереднім уприскуванням формується з вартості самого устаткування, монтажу газового обладнання та пусконаладочних робіт. Для того щоб дізнатися точну вартість переобладнання конкретного автомобіля на газ, Ви можете звернутися в наш автосервіс, ми прорахуємо повну вартість установки ГБО на безпосереднє уприскування, підберемо необхідне обладнання. Вартість може істотно відрізнятися для кожного автомобіля і в першу чергу залежить від виробника обладнання та кількості циліндрів двигуна. Ми підберемо оптимальний комплект устаткування під Ваш автомобіль. Економія повинна бути розумною!© 2009 -2023 WestGas.Lviv.ua