Як працює 4-е покоління?

Як працює 4-е покоління?Четверте покоління ще називають системою синхронізованого уприскування газу. Основна перевага полягає в тому, що система гбо 4 дозволяє газу поступати з редуктора до газових форсунок, які є електромагнітними клапанами і працюють за принципом бензинових форсунок. Управління газовими форсунками відбувається для кожного циліндра окремо. Самі ж форсунки розміщуються безпосередньо на колекторі біля клапана кожного циліндра. ГБО 4-го покоління працює за допомогою спеціальних «електронних мозгів» управління, які представляють невелику панель схожу на штатний контроллер автомобіля. Устаткування самостійно розраховує дозування газового палива за допомогою програмного забезпечення. Система 4-го покоління дозволяє мінімально можливо витрачати газ без втрати потужності автомобіля. При цьому завдяки рівномірному згоранню газової суміші, автомобіль працює м'яко, без ривків і хлопків.

Все устаткування, що поступають до нас із-за кордону, має відповідність європейським нормам безпеки і якості, наприклад, ЄВРО-2, ЄВРО-3 і ЄВРО-4. Італійське газове устаткування марки Lovato не виключення. Це гідний представник гбо 4-го покоління, який дозволяє за прийнятні гроші скористатися найостаннішими досягненнями газового устаткування.

Яку газову установку вибрати – вирішувати вам. Ми ж можемо лише допомогти і підказати. Як? Просто подзвоніть нам по телефону (098) 107 66 98.© 2009 -2021 WestGas.Lviv.ua